VV Tricht legt trainersduo Frank Brands en Jan van Eijndhoven vast

Fanzone

omhoog
18 users have voted.

Hoofdtrainer Frank Brands en zijn assistent Jan van Eijndhoven zetten hun trainerscarrière voort bij VV Tricht. Vanaf komend seizoen staan zij voor de selectie van Tricht 1. Beiden tekenen voor een seizoen. Eerder waren beiden actief bij onder andere Schijndel en Roda Boys. Zij treffen bij VV Tricht een relatief jonge, leergierige selectie, met daarnaast jeugd die staat te popelen om door te stromen naar de A-selectie.

 

Jan Kars en Han van Hattem: “Na een paar gesprekken waren wij er snel uit. Wij zijn ervan overtuigd met Frank en Jan een trainersduo te hebben gecontracteerd, dat een heldere en positieve voetbalvisie hanteert, dat past bij onze doelstellingen, ambities en ons spelerspotentieel. Zij hebben de ambitie om wederom te kunnen werken met jeugd en jonge spelers. Zij willen spelers beter maken, zorgen voor herkenbaar en verzorgd voetbal en de groep naar een hoger speelniveau brengen.”