van Brenk makelaardij sponsort de loten t.b.v. de internationale jeugdtoernooien 2020.

Fanzone

omhoog
15 users have voted.

In 2020 is er niet 1 internationaal toernooi, maar zelfs 2 !!! Op Hemelvaartsdag komen er vanuit alle windstreken meidenploegen naar ons mooie sportpark Crayesten. Op 21 mei komen in ieder geval de volgende ploegen hun kunsten laten zien:

UVVA  ( Utrechtse VrouwenVoetbal Academie )

Stedoco ( Hoornaar )

VFL Bochum ( Duitsland )

Bayer 04 Leverkusen  ( Duitsland )

vv Alkmaar

Tricht MO17

 

Op 30 mei is het tijd voor ons 11e internationale 09-toernooi  Op dit moment hebben zich ingeschreven:

 

Cercle Brugge A+B ( België )

OH Leuven ( België )

Zeeburgia ( Amsterdam )

De betrokken Spartaan ( Rotterdam )

Beerschot-Wilrijk ( België )

Antwerp Piranha ( België )

GVV ( geldermalsen )

DESK ( Kaatsheuvel )

KAS Eupen ( België )

KVC WEsterloo ( België )

Excelsior ( Rotterdam )

SK Lommel ( België )

 

Om deze toernooien financieel gezond te houden hebben we dit jaar weer een verloting met 4000 loten a € 0,50. Wij mogen u mededelen dat makelaardij van Brenk uit Geldermalsen deze loten gaat sponsoren voor een leuk bedrag. Wij willen Gert bedanken voor deze toezegging.