(UPDATE) Deelnemers + wedstrijdprogramma "Lingecup" bekend.

Fanzone

omhoog
15 users have voted, including you.

Beste sportvrienden,

op dit moment genieten we een beetje van de rust, maar vanaf augustus gaat de bal weer rollen. De A-selectie zal als eerst te bewonderen zijn op ons sportpark Crayenstein. Na een aantal oefenwedstrijden is het op zaterdag 24 augustus tijd voor de "Linge Cup" (een voorbereidingstoernooi voor JO15-1, JO17-1 en JO19-1). Het is ons niet gelukt om 6 ploegen voor de JO15-1 poule te vinden,. daarom hebben we besloten om het JO15-1 toernooi niet door te laten gaan. Alle ploegen bij de |JO17-1 en JO19-1 spelen 3 wedstrijden van 30 minuten. De programma's, indeling scheidsrechters en kleedkamerindeling kan je in de bijlages vinden. 

Ik ben dat weekend zelf niet aanwezig i.v.m. een 3-daags internationaal 014 toernooi (met deelname van o.a. PSV, Feyenoord, Ajax, Anderlecht, Chelsea, Southampton, Club Brugge, Honved Boedapest, Rode ster Belgrado, Aberdeen en Bronby IF) in 's-Gravenzande. Wie kan op 24 augustus bij ons de wedstrijdleiding opzich nemen?  Wat je dan moet doen: omroepen van de wedstrijden, scheidsrechters opvangen, uitslagen verwerken en de beker uitreiken. Wie kan op die dag aanwezig zijn in de bestuurskamer? Aanmelden graag bij: theref@online.nl of 06-15596698