Tricht nog een internationaal toernooi rijker !!!

Fanzone

omhoog
31 users have voted.

Waarom geen internationaal toernooi voor een meiden ploeg ? Nou, dat gaat er wel komen !!! Na overleg met JOER Internationaal hebben we op donderdag 21 mei 2020 de eerste editie van het internationale MO17-toernooi vv Tricht. Voor dat toernooi hebben we ook al een hoofdsponsor gevonden. Gerda en Erwin Uiterwaal, van Uiterwaal Geldermalsen, hebben zich als liefhebber van het meiden voetbal gemeld als naamgever voor het toernooi. Hoe het precies gaat heten, dat weten we nog niet, maar dat zal begin van het nieuwe seizoen wel bekend zijn. Wij bedanken Uiterwaal alvast voor hun financiele ondersteuning. Een aantal jaren geleden hebben we in de herfstvakantie al eerder bezoek gehad van bijvoorbeeld Bayer 04 Leverkusen, Borussia Monchengladbach ect. We hopen weer op dat soort ploegen, en ook op ploegen van ons zuiderbuur België. Ook dit toernooi mag u in uw agenda plaatsen: Donderdag 21 mei 2020 ( Hemelvaartsdag ) internationaal MO17-toernooi vv Tricht. Zonder sponsoren geen toernooi !!!