Tricht JO17-1 verliest topper van DSC JO17-1

Fanzone

omhoog
37 users have voted.

Zaterdag speelde Tricht JO17-1 tegen  DSC JO17-1 de topper in Tricht. Tricht had een voorsprong van 2 punten op DSC JO-17-, een echte topper dus. Het eerste kwartier in de eerst helft ging het gelijk tegen elkaar op. DSC was wel gevaarlijk met uitvallen en Tricht had maar een paar kleinen kansen. Uit een voorzet van Owen schoot Wouter op de keeper en uit een vrije trap van Milan schoot Rick op de keeper. Uit een snelle aanval over links waren de verdedigers van Tricht te laat en scoorde DSC de 0-1. Vlak hierna miste onze back de bal en het werd 0-2. DSC speelde toen veel beter dan Tricht en Mark had een paar goede reddingen zodat we met 2-0 achterstand gingen rusten.

Na rust ging Tricht vol op de aanval spelen. Er werden wat omzettingen gedaan, de belangrijkste spelers van DSC kregen meer mandekking en Tricht won wel nu de duels. Het duurde lang voordat de 1-2 viel maar uit een voorzet van Owen kopte Wouter de 1-2 binnen. Ardy ging wisselen, Jeroen voor Dion en Pepijn voor Milan. Tricht bleef aanvallen en kreeg nog een mooie kans via Owen en een schot van Wouter net naast. Helaas raakte een verdediger van Tricht de bal verkeerd en scoorde DSC de 1-3 uit het niets. Uit een vrije van Joran op de lat kopte Tristan de bal net naast het doel. Vlak voor tijd scoorde DSC uit een counter de 1-4. DSC was vandaag de betere ploeg en hebben verdiend gewonnen, de verdedigingsfouten werden goed afgestraft.   Er waren bij ons te veel spelers die niet hun dag hadden, het ging  net niet  maar ze hebben wel alles gegeven. Een leuke wedstrijd om te zien waarin Tricht de 2e helft goed speelde. Volgende week beter.

Namens het team

Alle foto's: https://flic.kr/s/aHsmrxE1d5