Tricht JO15-1 wint plichtmatig van IFC

Fanzone

omhoog
71 users have voted.

In een prachtig voorjaarszonnetje stonden de heren van JO15-1 klaar voor de aftrap. Op het vierde veld, tussen de bloempjes, startte de wedstrijd tegen IFC. Een onbekende tegenstander die niet zo hoog in ranking staat, maar wel gelijk heeft gespeeld tegen Kozakken Boys. De uit de kluiten gewassen jongens lieten zich behoorlijk overvallen door de groen witten en de bal lag er dus ook al binnen 5 minuten in. Tycho scoorde uit de rebound, maar de goal werd wegens buitenspel afgekeurd. Tricht gaat vrolijk verder met aanvallen en even later is het Owen die zich goed vrij speelt en de bal er in de draai inschiet en dan staat het toch nog 1-0. Het lijkt nog even spannend te worden als IFC een vrije trap krijgt wegens gevaarlijk spel maar deze vrije trap wordt zo huizenhoog overgeschoten dat de bal in de aan de overkant van de sloot in een voortuin belandt. Tricht blijft aanvallen en combineren maar het ontbreekt steeds aan een goede afwerking. Toch kan Levi de 2-0 scoren op aangeven van Owen. De 3-0 volgt ook nog, Milan scoort uit een penalty. En dan is ook het beste wel uit het spel.                                                                                                                                                                                                                                                        

Na de rust wordt er nog hooguit plichtmatig gevoetbald en is het enige hoogtepunt het doelpunt van Rick. Tricht heeft wind tegen en de lange ballen van de tegenstander zien ook niet bepaald aantrekkelijk om naar te kijken. IFC scoort ook nog eens uit de corner, er komen een paar voeten tegen de bal en deze rolt uiteindelijk over de doellijn. Geen mooie, maar wel 1 die telt.  De tweede helft voetbalt Tricht uit zonder nog te imponeren en haalt zo de drie punten binnen en klimt daarmee naar plaats 4.