Tricht 3; nieuw team, nieuwe kleding en tassen!

Fanzone

omhoog
28 users have voted.

Tricht 3 is een fonkelnieuw team dit seizoen en bestaat uit allemaal jonge gasten, die elkaar al vanaf de kleuterschool kennen (de meeste dan). Zij moesten gedacht hebben: een nieuw team, dan ook álles maar nieuw ook! Wekenlang zijn deze mannen (met wat hulp van een ouder) aan het bellen gegaan in het 'sponsorcirquit' en met succes. Van Ledden Bouw voorziet ze van een nieuw clubtenue, COOP Geldermalsen steekt ze in gloednieuwe trainingspakken, Cor van Zadelhoff Timmerbedrijf sponsorde warmloopshirts, De Munnik Metselwerken gaf ze trainingsshirts en C. de Jongh Installatietechniek maakte het plaatje af met mooie groene voetbaltassen.

Namens vv Tricht en dan met name Tricht 3 willen we Rut van Ledden, Cor van Zadelhoff, Erik Rustenhoven, Chris de Jongh en Fred de Munnik hartelijk danken voor het faciliteren van het voetballen de aankomende 3 jaar!

Pr-sponsorcommissie

Ps. alle sponsorfoto's op onze Facebook pagina