Tricht 2 bedankt Niek en Cor!

Fanzone

omhoog
31 users have voted.

Het valt niet mee om twee hardwerkende ondernemers op zaterdagochtend samen op het voetbalveld te krijgen, maar afgelopen zaterdag is het gelukt. Niek van ‘Sport- en speelgoedhuis De Jager’ en Cor van ‘Cor van Zadelhoff Timmerwerken Geldermalsen’ kregen uit handen van Linda Hol van de Pr-sponsorcommissie een bos bloemen om ze te bedanken voor de nieuwe wedstrijdshirts (Niek) en de warmloopshirts (Cor). Ab Donker heeft het allemaal vastgelegd op de gevoelige plaat.
Dat de mannen opeens een enorme sprong op de ranglijst hebben gemaakt door een overtuigende 6-1 overwinning op vv DESK 2, moét wel met de nieuwe shirts te maken hebben!

Gefeliciteerd boys in green! 

Ps. mocht uw bedrijf ook een (jeugd)team willen voorzien van sportkleding, laat het ons weten op pr@vvtricht.nl