TANDWINKEL.NL nieuwe hoofdsponsor van ons internationale 09-toernooi.

Fanzone

omhoog
29 users have voted.

Ons internationale 09-toernooi heeft een nieuwe hoofdsponsor voor 3 jaar gestrikt. De afgelopen 3 jaar heeft Gijp van der Poel, met zijn bedrijf GijPo bv, ons toernooi financieel ondersteund. Voor het komende seizoen gaat hij de vrouwen van nieuwe kleding voorzien, dus hij wilde liever dat we op zoek gingen naar een nieuwe naamgever. Wij willen Gijp bedanken voor zijn steun de afgelopen jaren. Al snel hadden we de nieuwe hoofdsponsor aan de haak geslagen. Wie wil er niet zijn naam verbinden aan het leukste toernooi van West Betuwe !!! Wilfred van Est gaat met zijn bedrijf TANDWINKEL.NL zijn naam verbinden aan ons toernooi. Vanaf nu spreken we van " Het TANDWINKEL.NL internationale 09-toernooi vv Tricht " Zo zijn we de komende 3 jaar verzekerd van internationaal jeugdvoetbal op ons sportpark Crayestein. Noteer alvast in uw agenda: zaterdag 30 mei 2020 de 11e editie van HET toernooi.