Programma 75-jarig jubileum bekend!

Fanzone

omhoog
23 users have voted.

Het aftellen is begonnen. Nog een aantal weken en dan bestaat onze groen/witte club 75 jaar. We willen dit graag met iedereen vieren vanaf donderdag 30 Mei (Gijpo JO9 toernooi) tot en met zaterdag 8 juni. Als commissie zijn wij achter de schermen al diverse maanden enthousiast bezig en het programma krijgt steeds meer vorm. We hebben er naar gestreefd om voor jong en oud een leuk programma in elkaar te zetten. Wij willen graag vermelden dat alle activiteiten gratis toegankelijk zijn voor iedereen die VV Tricht een warm hart toedraagt.  Bijdragen in de vorm van sponsoring, zowel privé als zakelijk, zijn van harte welkom. Mocht u interesse hebben, stuur dan gerust een bericht naar pr@vvtricht.nl. U zult vervolgens door iemand van de PR commissie benaderd worden om het een en ander in werking te zetten.

Bekijk hier het programma

Jubileumcommissie 75-jaar vvTricht