Noppen en Naaldhakken Bingo blijkt prijzenfestijn!

Fanzone

omhoog
10 users have voted.

Wat een feest, de Noppen en Naaldhakken Bingo, met maar liefst 3 voetbalvrouwen. Dames bedankt! Aan alles was gedacht: bubbels, hapje en uiteraard de voetjes van de vloer. Geen feest bij VV Tricht zonder de “Partybeukers”. Een groot aantal sponsoren zorgde voor een flink prijzenpakket. Graag willen wij de volgende sponsoren (uit Geldermalsen) bedanken:
B & B Hairdesign, Betuwse Fruitshop, Bij Bren, Bloemboetiek Karin, Bruna, Cameraoccasion.com, De Baronet/V.d. Berg, Coöp, Eetwinkel, Free Time Fashion, Gewoon bij Iloon kinderfeestjes (Tricht), GTC, Interieurstylist Mariska van Veldhoven, Jefta Fashion, Kapsalon Ben van den Bosch (Tricht), Salon Nout, Juwelier Van Leeuwen, Le Melangeur, Lichtwens (Tricht), Lingerie by Janneke, Bloembinderij Margriet, Marieke's Beenmode, Mariska Timmer, Marskramer De Bruin, Mega Collections (Waalwijk), Old West, Only for Men, Pomme Parc, Praxis, Schoenmakerij André, Shoeby, Slagerij V.d. Burg, Travel XL, Trekpleister, Vital Body Care, Wereldwinkel, Zin in! Kids Conceptstore.