Mooie overwinning voor Tricht JO17-2

Fanzone

omhoog
93 users have voted.

Tricht JO17-2 ontving vandaag kampioenskandidaat Wadenoijen JO17-1.  Zij  waren in de najaarscompetitie in de 5de klasse kampioen geworden en waren nu naar de 4de klasse gepromoveerd. In de vorige ronde hadden ze al gelijk met 5-1 gewonnen. We kenden deze tegenstander al. We hadden ze namelijk al in de 2de ronde van de beker gehad. Na een gelijkspel van 3-3 verloren we toen met penalties. Tijd voor revanche dus. Het begon een beetje mak de eerste 10 minuten, maar Tricht brak de patstelling in de 13e minuut open. Een corner van Corné werd op een prachtige wijze ingekopt door Menno 1-0. Het ging steeds beter lopen bij Tricht. De ene na de andere mooie combinatie op rechts volgde elkaar op. Op de trainingen veel geoefend op het inspelen van de derde man en de vrije ruimte inlopen. Dat zagen we veelvuldig terug aan die rechterkant. Zo kwam ook de 2-0 tot stand. Ruben ging goed door op rechts en bereikte Thijs en die ronde op mooie wijze (krul in de bovenhoek) af 2-0. En we gingen door !  Net voor het  half uur maakte Corné met een droog schot in de verre hoek 3-0. Wat een weelde deze dik verdiende voorsprong. Achterin met Thomas als laatste man en Wessel als voorstopper gaven we niks weg. We hadden de wedstrijd helemaal onder controle. Er werd gestreden voor elke meter en, zoals gezegd, er werden af en toe hele leuke combinaties op de mat gelegd. Het was zaak om na rust niet te verslappen en de tegenstander niet terug in de wedstrijd laten komen. We kwamen zelfs op 4-0, door wederom Thijs die een balletje van Corné promoveerde tot doelpunt, op een beetje curieuze manier. Keeper werd verrast door het balletje van Thijs en sloeg hem onderkant in het doel. 4 Minuten later werd het 4-1. Stefan was er  net ingekomen voor Daan en moest nog even wennen aan zijn tegenstander, maar dat kostte een tegendoelpunt. Wij bleven dreigend, maar helaas was net de laastste bal niet goed anders hadden we zomaar uit kunnen lopen naar een hogere score. 10 Minuten voor tijd werd het toch 5-1. Stefan schoot een mooie strakke bal op de paal, maar gelukkig was Menno attent om de bal in het doel te werken. Daarna kregen we in de resterende tijd helaas nog 2 tegendoelpunten die niet hadden gehoeven. Eindstand derhalve 5-3. Een dik verdiende overwinning en we doen weer mee om de bovenste plaatsen.  

De coach.