Kaj Stap in JO13 FC Den Bosch!

Fanzone

omhoog
18 users have voted.

Dat we enorm trots zijn op onze jeugdspelers mag wel duidelijk zijn. Toen Kaj Stap van sv Buren naar vvTricht kwam, konden we allemaal al wel zien dat hij iets speciaals had; vooral zijn prachtige afstandsschoten en traptechniek vielen op. Tijdens ons Gijpo Internationale JO9 Toernooi viel het de scouts van Brabant United ook op dat dit een talentvolle speler was en nodigde hem uit om bij hen te komen spelen.
Later is Kaj opgenomen in de jeugdopleiding van FC Den Bosch en hij heeft onlangs te horen gekregen dat hij volgend seizoen in de nieuwe JO13 mag uitkomen van FC Den Bosch.
Kaj, we zullen je blijven volgen in je voetballoopbaan en hopen dat je veel plezier en succes zult hebben op je nieuwe school en op het voetbalveld. Maar we zullen je nog vaak genoeg zien met je vader langs de lijn bij Tricht 1, toch?