Foto's tijdens het Voetbalgala

02 jan 2020 - 19:47 -- admin

Fanzone

omhoog
24 users have voted.

Komende zaterdag is natuurlijk het Voetbalgala van V.V.Tricht. Je ziet hem overal, hij wil altijd helpen, voor dag en voor dauw maar.... helaas helaas kan onze huisfotograaf Ab Donker komende zaterdag niet aanwezig zijn. Het is ons niet gelukt om een andere fotograaf te regelen. We zijn wat druk met de rest. Mocht iemand foto's video's willen nemen dan is hij/zij natuurlijk van harte uitgenodigd. Mocht je jezelf aan willen melden kan dat ook nog via voetbalgala@vvtricht.nl maar... we dachten ook modern te zijn, we roepen een hashtag in het leven: #vvtgala

Heb je foto's van jouw voorbereiding? Heb je foto's van tijdens het gala, of na het gala, deel ze met ons via de bekende social kanalen via #vvtgala!
Super bedankt en tot zaterdag!