Een avondje GGZT

Fanzone

omhoog
114 users have voted.

Afgelopen donderdagavond was het de beurt aan JO17-2 om het in de zaal op te nemen tegen MVV'58 en Beesd. Maar zoals gebruikelijk moesten wij het eerst onderling tegen elkaar opnemen. We hadden een O17-3 team met Wessel, Ramon, Bas B., Lars, Menno, Corné, Wilbert en Stefan. En een O17-4 met Ramon, Wahib, Bas van B., Jules-Louis, Radwan, Daan, Thomas en Thijs. O17-3 won de onderlinge wedstrijd met 2-0, door doelpunten van Bas en Menno. Door een doelpunt van Corné wonnen zij ook met 0-1 van Beesd O17-4. Vervolgens was het weer de beurt aan O17-3 die het opnamen tegen MVV'58 O17-5. Zij wonnen met 2-0 door doelpunten van Radwan en Wahib, die mooi revanche had genomen, door een vrije trap in 1x keihard binnen te schieten, na een wat grof uitkomen van de keeper van MVV, die Thomas zodanig blesseerde, dat zijn toernooi er al op zat. Vervolgens moest O17-3 alweer aantreden tegen Beesd O17-3. Die hadden al 2x gewonnen, dus wilden we nog meedoen in het toernooi, moest deze gewonnen worden. Dat deden we. Thijs scoorde uit een mooie aanval 0-1 en Jules-Louis maakte de 0-2. Vervolgens was het weer de beurt aan O17-3. Zij namen het op tegen MVV'58 O17-5 en ook die werd gewonnen met 2-0, door doelpunten van Wilbert en Stefan. Toen weer O17-4 weer, zij speelden tegen MVV '58 O17-4. Ook deze trokken we over de streep. Radwan maakte de 0-1 en Daan 0-2. Het werd nog even spannend toen een speler van MVV uit een halve omhaal in 1x uithaalde en de bal onderkant lat binnen viel. Misschien wel het mooiste doelpunt van de avond. Bas en Stefan scoorden in de wedstrijd daarop tegen Beesd O17-3, waardoor er met 0-2 werd gewonnen. 4 Gespeeld 4x gewonnen. Dus die stonden er goed voor. Ook door de onderlinge resultaten waren ze al zo goed als winnaar. Maar de laatste wedstrijd werd helaas toch verloren. Nog met 1-0 voor gestaan, door een mooi doelpunt van Wessel. Vervolgens kreeg Tricht wel opvallend veel vrije trappen tegen op rand strafschop gebied. De eerste hield Ramon mooi tegen, de tweede werd door Wessel van de lijn gehaald, maar de derde ging er met een mooi boogje in. 1-1 en vlak voor tijd ook nog 2-1. Door dit resultaat kon Tricht O17-4 nog winnaar van het toernooi worden. Dan moest er met 3 doelpunten verschil gewonnen worden van Beesd O17-4. Dat zat er helaas niet in. We kwamen al snel met 1-0 achter en later ook nog 2-0. Jules-Luis bracht de spanning in de wedstrijd weer terug door 2-1 te maken. Toch werd het weer 3-1. De hele tijd stonden we goed te verdedigen of Ramon sleepte de ploeg er wel door heen, maar hij was nu ook steeds kansloos. Daan bracht ons terug tot 3-2. Een gelijkspel zou ook mooi zijn, dan werd Tricht 1 en 2 in de poule. Maar helaas konden we de gelijkmaker niet maken en scoorde Beesd nog 1x en werd er kansloos verloren met 4-2. Door deze score geen eerste of tweede, maar vierde op doelsaldo. Maar Tricht O17-3 werd de WINNAAR van de poule. Proficiat jongens.   

De coach.