Indeling Senioren en Jeugd 2015-16

afbeelding van Martin Toonen
Nr Klasse: 2e F   Nr Klasse: Hfd A   Nr Klasse: 4e 11   Nr Klasse: 5e 19
  Elftal 1e Tijd:     Elftal 2e Tijd:     Elftal 3e Tijd:     Elftal 4e Tijd:
1 Hardinxveld 1 14:30   1 Oranje Wit 2 12:30   1 Haaften 2 14:30   1 Herovina 3 14:30
2 GRC-14 1 14:30   2 Sliedrecht 2 12:00   2 Herovina 2 12:00   2 GVV 3 14:30
3 Nivo Sparta 1 14:30   3 Tricht 2 14:30   3 RKTVC 2 15:30   3 Kozakken Boys 6 12:30
4 Leerdam Sp.'55 1 14:30   4 ASWH 2 11:30   4 BVV 2 14:30   4    
5 Altena 1 14:30   5 Almkerk 2 14:30   5 Tricht 3 14:30   5 Tricht 4 12:30
6 Tricht 1 14:30   6 SSV'65 2 15:00   6 SC Everstein 3 14:30   6 Sleeuwijk 5 15:00
7 GJS 1 15:00   7 Kozakken Boys 2 12:00   7 Brakel 2 14:30   7 OSC'45 2 14:30
8 Alblasserdam 1 14:30   8 Drechtstreek 2 12:00   8 MVV'58 3 12:30   8 Hardinxveld 6 14:30
9 Unitas 1 15:00   9 Roda Boys/Bom. 2 14:30   9 Nivo Sparta 5 15:00   9 WNC 4 13:30
10 Wilhelmina'26 1 14:30   10 Pelikaan 2 12:30   10 GVV'63 3 14:30   10 SVS'65 3 15:00
11 Almkerk 1 14:30   11 Kloetinge 2 12:45   11 Theole 2 15:00   11 GRC-14 4 14:30
12 SV Meerkerk 1 14:30   12 VVGZ 2 12:30   12 GVV 2 14:30   12 HSSC'61 4 16:00
13 SC Amstelwijck 1 14:30   13 Heerjansdam 2 14:30                
14 De Zwerver 1 15:00   14 Nieuw Lekkerland 2 15:00                
                             
  Klasse: 5e 18     Klasse: 5e 17     Klasse: 3e  C     Klasse: Hfd G
  Elftal 5e Tijd:     Elftal 6e Tijd:     Elftal Vr1 Tijd:     Elftal A1 Tijd:
1 Lekvogels 4 14:30   1 Arkel 6 14:30   1 NEO'25 VR1 15:00   6 BMC A1 14:30
2 Leerdam Sp.'55 5 14:30   2 Schelluinen 4 14:30   2 RCS VR1 14:30   1 Theole A1 15:00
3 Asperen 3 15:00   3 SVW 3 14:30   3 MVV'58 VR1 12:30   2 SC 't Zand A1 14:45
4 LRC 6 15:00   4 Asperen 4 15:00   4 Botlek VR1 15:00   3 Hardinxveld A1 14:30
5 SC Everstein 4 14:30   5 Stedoco 4 14:30   5 SSS VR2 12:00   4 Nivo Sparta A1 11:45
6 Vuren 3 14:30   6 Heukelum 5 14:30   6 Tricht VR1 14:30   5 Kozakken Boys A1 14:30
7 Haaften 3 14:30   7 Raptim 3 15:00   7 SHO VR1 12:00   7 FC Engelen A1 15:00
8 MVV'58 4 14:30   8 Peursum 6 14:45   8 Wolfaartsdijk VR1 13:00   8 Madese Boys A1 15:00
9 Nivo Sparta 7 15:00   9 Sleeuwijk 4 13:00   9 Zuidland VR1 14:30   9 Emplina A1 15:00
10 Heukelum 4 14:30   10 Tricht 6 14:30   10 MZC'11 VR1 14:30   10 Tricht A1 12:00
11 Tricht 5 14:30   11 GJS 5 15:00   11 De Alblas VR1 11:30   11 Drechtstreek A1 14:30
12 ASH 3 12:30   12 Vuren 4 14:30   12 Barendrecht VR3 13:30   12 Alblasserdam A1 12:30
                             
  Klasse: 3e A37     Klasse: Hfd G     Klasse: 3e 38     Klasse: 5e 55
  Elftal A2 Tijd:     Elftal B1 Tijd:     Elftal B2 Tijd:     Elftal B3 Tijd:
1 Haaften A1 11:45   1 Pelikaan B1 10:15   1 Wadenoijen B1G 15:15   1 Herovina B2 10:30
2 Rhelico A1 13:00   2 ASWH B1 10:30   2 BZS B1 14:30   2 RKTVC B4 15:30
3 Kerkwijk A1 13:00   3 Madese Boys B1 15:00   3 MEC'07 B1 14:30   3 Hedel B2 14:30
4 WNC A1 12:00   4 Dubbeldam B1 12:30   4 SC Elshout B1 14:30   4 Tricht B3 10:30
5 Nivo Sparta A2 15:00   5 GJS B1 11:15   5 SC Everstein B1 11:00   5 Jan van Arckel B2 11:30
6 Theole A2 15:00   6 SVW B1 12:00   6 Leerdam Sp.'55 B1 10:30   6    
7 Wadenoijen A1G 15:15   7 Hardinxveld B1 11:45   7 GVV B1 14:30   7 BZS B2 14:30
8 Tricht A2 12:30   8 Tricht B1 12:30   8 WSC B3 14:30   8 SV BLC B3 12:45
9 GVV'63 A1 12:30   9 DESK B1 14:30   9 RKTVC B2 13:30   9 Nivo Sparta B4 12:30
10 MEC'07 A1 14:30   10 Nivo Sparta B1 11:45   10 Tricht B2 12:30   10 Haarsteeg B4 14:45
11 HRC'14 A1 14:30   11 Wieldrecht B1 10:00   11 Beesd B1 14:30   11 HRC'14 B2 13:00
12 Buren A1 14:30   12 Alblasserdam B1 10:00   12 Herovina B1 12:00   12 Wadenoijen B2 15:15
                             
  Klasse: 1e C15     Klasse: 3e C38     Klasse: 5e C57     Klasse: 1e D15
  Elftal C1 Tijd:     Elftal C2 Tijd:     Elftal C3 Tijd:     Elftal D1 Tijd:
7 BZS C1 12:15   1 Buren C1 12:30   - GJS C4 9:45   - BMC D1 11:30
1 Helvoirt C1 13:00   2 DSS'14 C1 13:15   - Teisterbanders C2 12:30   - SBC D1 11:30
2 ODC C1 14:15   3 Theole C3 13:00   - NOAD'32 C2 9:45   - SCI/FLYNTH D1 11:30
3 Tricht C1 10:30   4 LRC C2 12:15   - RKTVC C5 13:30   - Tricht D1 10:30
4 DSC C1 13:00   5 Tricht C2 10:30   - Tricht C3 10:30   - Haarsteeg D1 11:30
5 ST Rhelico Beesd C1 11:30   6 ST Beesd Rhelico C2 13:00   - Theole C6 13:00   - SV BLC D1 11:00
8 Nieuwkuijk C1 13:00   7 TEC C1 12:00   - ST BZC'14 C2 10:30   - ST Beesd/Rhelico D1 11:30
9 OJC ROSMALEN C2 13:00   8 RKTVC C3 11:45   - BZS C3 12:15   - Boxtel D1 11:15
10 SCI/FLYNTH C1 13:00   9 Haaften C1 10:15   - Nivo Sparta C6 13:15   - Taxandria D1 9:00
11 St Mich.Gestel C1 13:00   10 SC Everstein C1 10:00   - DSS'14 C2 10:30   - ODC D1 12:45
12 Den Dungen C1 13:00   11 MEC'07 C1 13:00   - MVV'58 C4 12:30   - Theole D2 11:15
6 Theole C1 13:00   12 Rhelico C1 11:30   - ISC C1G 13:00   - Den Dungen D1 11:15
                             
  Klasse: 5e 520     Klasse: 6e 617     Klasse: 1e 19     Klasse: 3e E320
  Elftal D2 Tijd:     Elftal D3 Tijd:     Elftal E1 Tijd:     Elftal E2 Tijd:
1 BZS D2 10:30   1 Theole D6 9:45   1 RKTVC E1 10:15   1 WNC E1 9:00
2 MEC'07 D2 11:30   2 Teisterbanders D2G 11:00   2 GJS E1 12:15   2 ST Beesd/Rhelico E1 9:30
3 MVV'58 D2 12:30   3 RKTVC D4 11:45   3 Kozakken Boys E1 10:00   3 MVV'58 E2 8:30
4 Theole D4 9:45   4 Nivo Sparta D5 9:45   4 Tricht E1 10:30   4 Tricht E2 8:30
5 Ophemert D1 11:30   5 Tricht D3 8:30   5 Theole E1 9:45   5 MEC'07 E1 10:00
6 Tricht D2 10:30   6 MEC'07 D3 11:30   6 Sleeuwijk E1 8:30   6 GVV E1 9:00
                             
  Klasse: 4e 424     Klasse: 1e 010-5     Klasse: 5e 552     Klasse: Hfd F03
  Elftal E3 Tijd:     Elftal E4 Tijd:     Elftal E5 Tijd:     Elftal F1 Tijd:
1 Tricht E3 8:30   1 GDC E2 9:15   1 Ophemert E2 9:00   1 DSC F1 8:45
2 Wadenoijen E2G 10:30   2 Stedoco E3 8:30   2 RKTVC E7 9:00   2 OJC ROSMALEN F1 10:15
3 Ophemert E1 10:00   3 Tricht E4 10:00   3 Theole E7 9:00   3 WSC F1 9:30
4 Rhelico E2 10:00   4 SV BLC E3 9:30   4 Tricht E5 8:30   4 RKDVC F1 10:15
5 MVV'58 E3 8:30   5 Peursum E3 8:30   5 MVV'58 E4 8:30   5 Nivo Sparta F1 8:30
6 DSS'14 E1 9:00   6 LRC E3 8:30   6 Nivo Sparta E7 10:30   6 Haarsteeg F1G 10:15
                        7 Theole F1 8:30
  Klasse: 3e 317     Klasse: 4e 427     Klasse: 1e S3   8 Emplina F2 10:30
  Elftal F2 Tijd:     Elftal F3 Tijd:     Elftal F4 Tijd:   9 Tricht F1 10:30
1 GVV F1 9:00   1       1 Tricht F4 9:30   10 RKTVC F1 10:00
2 Nivo Sparta F3 8:30   2 WSC F3 8:30   2 DSS'14 F1 9:00   11 FC Engelen F1 9:45
3 Tricht F2 8:30   3 Sliedrecht F3 11:15   3 Wadenoijen F2 9:00   12 RJO Brabant United F1 10:30
4 Ophemert F1 9:00   4 DSC F2G 8:45   4 RKTVC F5 8:45        
5 WNC F1 9:00   5 Sleeuwijk F3 8:30   5 Buren F2 9:30        
6 GVV'63 F1 8:30   6 Tricht F3 8:30   6 MVV'58 F2 8:30        
                             
  Klasse: 5e 542     Klasse: 2e 24     Klasse: 1e 13     Klasse: 3e 77
  Elftal F5 Tijd:     Elftal MA1 Tijd:     Elftal MB1 Tijd:     Elftal MD1 Tijd:
1 WNC F2 9:00   1 Buren MA1 14:30   1 LRC MB1 12:15   1 BZS MD1 10:30
2 GVV F2 9:00   2 Tricht MA1 12:30   2 Tricht MB1 10:30   2 Tricht MD1 8:30
3 RKTVC F8 8:45   3 SC Everstein MA1 10:00   3 Wadenoijen MB1 13:30   3 Buren MD1 11:00
4 MVV'58 F3 8:30   4 RKTVC MA1 15:30   4 Brakel MB1 10:30   4 RKTVC MD1 10:15
5 Tricht F5 8:30   5 MVV'58 MA1 10:30   5 Vuren MB1 13:00   5 TEC MD1 10:30
6 Theole F5 8:30   6 OJC ROSMALEN MA2 14:45   6 HSSC'61 MB1 12:00   6 MEC'07 MD1 11:30
                             
  Klasse: 3e 78                        
  Elftal MD2 Tijd:                        
1 Beesd MD1 10:45                        
2 Tricht MD2 8:30                        
3 MVV'58 MD1 8:30                        
4 SC Everstein MD1 9:00                        
5 Nivo Sparta MD1 8:30                        
6 WNC MD1 10:00                        
                             
  Beker                          
                             
  Gr 1 - 40       Gr 2 - 11       Gr 8 - 12       Gr 9 - 25  
  Elftal 1e Tijd:     Elftal 2e Tijd:     Elftal 3e Tijd:     Elftal 5e Tijd:
1 HSSC'61 1 14:30   1 MVV'58 2 15:00   1 Leerdam Sp.'55 3 14:30   1 SC Everstein 4 14:30
2 ASH 1 14:30   2 Tricht 2 14:30   2 Tricht 3 14:30   2 Oranje Wit 12 15:00
3 Tricht 1 14:30   3 TEC 2 14:00   3 Nivo Sparta 5 15:00   3 Tricht 5 14:30
4 GVV 1 14:30   4 WNC 2 14:30   4 Kozakken Boys 4 12:30   4 HSSC'61 5 12:30
                             
  G 2 - 09       Gr 1- 10       Gr 8- 13       Gr 1 - 17  
  Elftal Vr1 Tijd:     Elftal A1 Tijd:     Elftal A2 Tijd:     Elftal B1 Tijd:
        1 Dubbeldam A1 14:30   1 LRC A2 12:00   1 Alblasserdam B1 10:30
        2 Papendrecht A1 14:30   2 VVAC A2 13:15   2 Tricht B1 12:30
        3 Tricht A1 12:00   3 Tricht A2 12:30   3 Oranje Wit B2 11:00
        4 VVAC A1 12:30   4 Arkel A1 10:30   4 SC Emma B1 12:00
                             
  Gr 7 -11       Gr 1 - 32       Gr 7 - 13       Gr 8 - 03  
  Elftal B2 Tijd:     Elftal C1 Tijd:     Elftal C2 Tijd:     Elftal C3 Tijd:
2 DSC B1 15:15   1 Tricht C1 10:30   1 Kerkwijk C1 10:30   1 MVV'58 C3 10:30
1 Hedel B1 14:30   2 Nieuwkuijk C1 13:00   2 Wilhelmina'26 C1 10:30   2 Tricht C3 10:30
3 Tricht B2 12:30   3 Uno Animo C1 14:30   3 Jan van Arckel C1 13:00   3 Asperen C2 12:30
4 Achilles Veen B1 11:45   4       4 Tricht C2 10:30   4 GVV C1 13:00
                             
  Gr 8 - 09       Gr 10 - 8       Gr 10 - 11       Gr 4 -4  
  Elftal D1 Tijd:     Elftal D2 Tijd:     Elftal D3 Tijd:     Elftal E1 Tijd:
4 MVV'58 D1 10:30   1 ST Beesd/Rhelico D2 11:30   1 SC Everstein D2 9:00   1 Groote Lindt E1 9:45
1 Stedoco D1 9:00   2 Tricht D2 10:30   2 Tricht D3 8:30   2 Oranje Wit E2 9:45
2 Nivo Sparta D2 8:30   3 Asperen D2 11:15   3 BZS D2 10:30   3 Tricht E1 10:30
3 Tricht D1 10:30   4 LRC D5 8:30   4 HSSC'61 D2 9:00   4 Sliedrecht E2 8:30
                             
  Gr 4 - 6       Gr 2 - 05       Gr 1 - 6       Gr 1 -09  
  Elftal F1 Tijd:     Elftal MA1 Tijd:     Elftal MB1 Tijd:     Elftal MD1 Tijd:
1 Oranje Wit F1 9:45   1 Buren MA1 14:30   4 Tricht MB1 10:30   2 Tricht MD1 8:30
2 Tricht F1 10:30   2 Sparta'30 MA1 10:30   1 Vuren MB1 13:00   1 RKDVC MD2 11:15
3 EBOH F1 9:00   3 Oranje Wit MA1 13:00   2 Haarsteeg MB1 14:45   3 Wilhelmina'26 MD1 9:00
4 Leerdam Sp.'55 F1 8:30   4 Tricht MA1 12:30   3 Stedoco C2M 9:45   4 SV BLC MD2 8:30